Estonian Fashion Brands Association (EFBA) is a voice and uniting platform of the most established Estonian fashion & design brands, from couture to ready-to-wear to accessories to beauty. Each of them is known for its unique signature handwriting and is ready for export markets. Our mission is to take them jointly abroad, based on professional export concepts and choosing the appropriate entering & marketing strategies for each priority market.

EFBA eesmärk on tõsta Eesti moe- ja disainisektori konkurentsivõimet ja ekspordivõimekust ning viia ühiselt Eesti moedisaini tugevaimad brändid unikaalses koosluses välisturgudele läbi erinevate turundus-, müügi- ja kommunikatsioonistrateegiate ning neil põhinevate konkreetsete tegevusplaanide, pidades silmas sektori pikaajalist arengukava ning reaalsete ärivõimaluste ja -kontaktide loomist.

CONTACTS

Evelin Ojamets
EFBA Communication & Marketing
E-mail: evelin.ojamets@efba-fashion.com
Phone: +372 521 2890

Oksana Tandit
Creative Vision & Style
E-mail: oksana.tandit@efba-fashion.com
Phone: +372 515 3401

Maire Milder
Branding & Retail Concept
E-mail: Maire.Milder@efba-fashion.com
Phone: +372 502 6585

EFBA asutajateks on Baltika brändingu- ja jaekontseptsioonide arendusdirektor Maire Milder, moedisainer Oksana Tandit ja moekommunikatsiooniekspert Evelin Ojamets.

EFBA INTRODUCTION

EFBA_PRESENTATIONACTIVITIES_2017_ENGEST